Home

Czy często miewasz bóle pleców, szyi czy głowy? Czy odczuwasz dolegliwości w okolicy stawów np. biodra, ramienia? Czy masz bóle pourazowe?

Jeśli odpowiedź na choć jedno z powyższych pytań brzmi TAK, to Drogi Pacjencie wiedz, że centrum terapeutyczne RUGPOLI jest miejscem, w którym z pewnością zmniejszysz swoje dolegliwości.

Czym jest RUGPOLI Kraków?

Jest filią holenderskiego Rugpoli, które jest rozpoznawalnym, niezależnym centrum terapeutycznym. Mamy swoje kliniki w Delden, Velp i Tilburgu. Nasza praktyka jest pierwszą zagraniczną filią RUGPOLI.

RUGPOLI specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu problemów mięśniowo- szkieletowych, w szczególności w obrębie kręgosłupa.

Zajmujemy się leczeniem rwy kulszowej, dyskopatii i przepukliny kręgosłupa oraz bólów po operacjach kregoslupa, po urazach komunikacyjnych itp. Celem naszego działania jest postawienie właściwej diagnozy dzięki równorzędnemu wykorzystaniu dostępnych metod diagnostycznych. Leczenie polega na stosowaniu terapii mechanicznej, terapii manualnej czy terapii stabilizacyjnej. Stosujemy również inwazyjne metody diagnostyki i leczenia bólu (iniekcje pod kontrola promieniowania rentgenowskiego) w połączeniu z oceną obrazów rezonansu magnetycznego. Ważne miejsce wśród metod leczenia zajmuje metoda McKenzie, która dzięki indywidualnie dobranej terapii zmniejsza ryzyko nawrotów.

Co nas charakteryzuje?

To co dla nas najważniejsze to jak najszybsze postawienie właściwej diagnozy i przedstawienie planu leczenia w ciągu jednego dnia.

Dzięki odpowiednio dobranemu zespołowi ekspertów (anestezjolog, lekarz terapii ortomanualnej, terapeuta mechaniczny) mamy możliwość oceny objawów u każdego pacjenta wielospecjalistycznie.

Nasza placówka mieści się w Krakowie. Zapraszamy do skontaktowania się z nami, ceny dostępne są w zakładce cennik.